Jak to vše začalo?

3. výročí založení našeho eshopu už uběhlo, a proto bychom Vám rády sdělily, jak a proč jsme vytvořily tuto značku. :)
 
Vše začalo dlouhodobým pracovním pobytem v USA, kde se tvůrkyně značky Monika, zcela zamilovala do značky Victoria’s Secret. Doslova ji pohltila mánie. Obchody byly skvěle zorganizované, ochota prodavaček k nezaplacení a prádlo doslova boží! Nakoupila si tedy nový šatník a poté odjela zpět do České republiky.
 
Uplynuly více než dva roky a stále všude vychvalovala kvalitu jejich spodního prádla, jelikož vše zůstalo doslova stejné jako před dvěma lety. Žádné vytahané či seprané kalhotky, pomuchlané podprsenky nebo dokonce vyčuhující kostice. Poté se jí jedna známá zeptala, proč toto spodní prádlo nikdo v České republice neprodává? A začal dlouhý vyhledávací týden.
Během něj zjistila, že některé eshopy zde již jsou, ale buď je jich málo nebo mají malý výběr a nebo neuvěřitelně přemrštěné ceny. A to byl ten impulz, proč začít!
 
Sestavila skvělý tým lidiček, kteří ji pomohli s tvorbou eshopu a jeho provozem. A věřte, že to není vůbec, ale vůbec jednoduché. (DÍKY, DÍKY, DÍKY)

Za další půl rok fungování jsme zjistily, že spodní prádlo je naší vášní a že bychom rády rozšířily nabídku. Po dlouhatánském vyjednávání se nám dostalo toho privilegia prodávat značku Tommy Hilfiger a Calvin Klein. Staly jsme se oficiálním distributorem těchto značek - HIP HIP HURÁ! 

Nyní tedy můžete nakupovat veškeré zboží na našem eshopu www.luxusni-pradelko.cz!
 
Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na další novinky, které Vám budeme postupně představovat.
 
 
S láskou
 
Monika a tým Luxusni-pradelko.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o cookies naleznete ZDE.